Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Multiselect z odpowiedziami - Cała Polska

Kategoria: EDUKACJA (Testy)
Numer: 117383
Data dodania:
14 11 2013
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Witam

Posiadam niezbędne materiały do zdania testu psychologicznego multiselect i nie tylko. LEGALNE !!!

- MULTISELECT - wszelkie poradniki konsultowane z psychologami, zadania, zdjęcia itd - zdawalność 100% o czym świadcza opinie!!!
- przykładowe pytania które zadaje psycholog
- Rozmowa kwalifikacyjna czyli WYWIAD ZORGANIZOWANY i zasada działania
- poradnik - jak sie lepiej zaprezentowac na egzaminie.
Posiadamy również wszystkie inne materiały do Policji

ZDAWALNOŚĆ 100% o czym świadczą opinie !!!

Recenzja moich testów:

"
„ODPOWIEDZI DO TESTU MULTISELECT- PORADNIK” autorstwa Jarosława Sokołowskiego to bardzo ciekawy poradnik, dla osób które chcą przystąpić do egzaminu na policjanta. Niewątpliwie okaże się on przydatny dla kandydatów jako recepta na skuteczniejsze przygotowanie się do rozwiązania testów psychologicznych oraz do spotkania z psychologiem.
Celem poradnika nie jest udzielenie konkretnych informacji, jak powinna brzmieć odpowiedź na poszczególne pytania testu MultiSelect (aczkolwiek w opracowaniu są podane odpowiedzi przykładowe na pytania testowe), ale zaznajomienie osób badanych z procedurą testową, rozproszenie niepokoju, sprawienie, by każdy badany funkcjonował najlepiej jak tylko pozwalają mu na to jego zdol¬ności.
Autor daje praktyczne porady przydatne w trakcie rozwiązywania testu, dzięki temu rozwiewa aurę tajemniczości, jaka często otacza testy, a tym samym pomaga w korygowaniu powszechnych nieporozu¬mień odnośnie do tego, czemu służą testy i co znaczą ich wyniki.
Przedstawione w ebooku procedury treningowe mają na celu kształtowanie efektywnych sposobów rozwiązywania problemów, takich jak staranne analizowanie problemu czy pytania, rozważanie wszystkich możliwych odpowiedzi i zwracanie uwagi na istotne szczegóły i powiązania, rozważne, a nie impulsywne formułowanie odpowiedzi lub ich wybieranie, stosowanie wysokich stan¬dardów przy ocenie własnego działania.
Autor zastosował strategię, która powinna doskonalić funkcjonowanie intelektualne kandydata na policjanta nie tylko przy wykonywaniu testów, lecz także podczas rozmowy z psychologiem i podczas pracy zawodowej., gdyż przybliża Czytelnikowi cechy i wartości szczególnie istotne w zawodzie policjanta koncentrując się na nurcie psychologii pozytywnej.
Zastosowane procedury polegające na ogólnym zaznajamianiu badanych z testami są przeznaczone do eliminowania czy kompensowania różnic w uprzednim doświadczeniu testowym. Tego typu ćwiczenia przed przystąpieniem do egzaminu powinny sprawić, że rozwiązywany test MulitiSelect będzie narzędziem bardziej trafnym, ponieważ redukują wpływ czynników specyficznych dla badania testowego (lęk testowy).
Wszystko jest napisane w taki sposób, aby zdobyta wiedza mogła zostać wykorzystana od razu.
Zachęcam do przeczytania tego poradnika wszystkich kandydatów na policjantów, którym zależy na dobrych wynikach z testów. "


Kontakt:
Jarosław Sokołowski (NOFX)

testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel: 666 194 944 (w godzinach 9-18)

Zapraszam
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Multiselect z odpowiedziamiSkąd: Cała Polska (Cała Polska)
Multiselect z odpowiedziami666194944
Multiselect z odpowiedziami
Multiselect z odpowiedziamihttp://multiselectzodpowiedziami.pl
Wyświetleń: 14861