Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny o wymiarach 4m/6m

Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny o wymiarach 4m/6m - Rzeszów

Numer: 212764
Data dodania:
01 12 2023
Ważne do:
30 11 2024
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Producent Domków prezentuje nowy dwupoziomowy domek o powierzchni 24 m2 (4m/6m) do samodzielnego montażu. Posiada estetyczne i staranne wykonanie, z możliwością dostosowania do dowolnego wymiaru według życzenia klienta.

Domek jest przeznaczony zarówno na letnią rezydencję, jak i do użytku przez cały rok. Montaż jest prosty, a instrukcja wraz z opcją telefonicznego wsparcia podczas procesu montażu sprawiają, że jest to zadanie dostępne dla każdego.

Konstrukcja szkieletowa domku jest certyfikowana, co gwarantuje jego wytrzymałość. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowego ocieplenia, co sprawia, że domek jest stabilny i dobrze izolowany termicznie.

Ściany i dach wykonane są z deski pióro-wpust o grubości 15 mm, z zewnątrz starannie strugane, szlifowane i pozbawione pęknięć czy dziur. Istnieje opcja dostosowania grubości deski według preferencji klienta.

Możliwość ocieplenia znajduje się między deską zewnętrzną a wewnętrzną, przy użyciu wełny, styropianu lub piany pur o grubości od 9,5 cm do 12 cm. Istnieje także opcja wykonania grubszej konstrukcji dla umieszczenia większej warstwy ocieplenia.

Domek posiada standardowy taras, jednak istnieje możliwość dostosowania jego wielkości lub całkowitej zabudowy. Balustrada tarasu może być wykonana na różne sposoby, zgodnie z preferencjami klienta - przykręcona od czoła lub umieszczona między słupkami pionowymi.

W standardowej ofercie znajdują się również rozkładane schody prowadzące na piętro, a dostępne są również schody stałe, które charakteryzują się większą szerokością i stabilnością.


www.domki-zylajek.com
tel 663 757 357
info@domki-zylajek.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny o wymiarach 4m/6mWojewództwo: podkarpackie (Rzeszów)
Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny o wymiarach 4m/6m663757357
Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny o wymiarach 4m/6m
Domek Drewniany Letniskowy Całoroczny o wymiarach 4m/6mwww.domki-zylajek.com
Wyświetleń: 954